×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/odul-2016
×

ofisNoyanlar Şirketler Grubunun geçmişi ve kökleri 1970'li yıllara dayanmaktadır. Yetenekli Yüksek Mimar Gökhan Noyan'ın 70'li , 80'li yıllarda pek çok projeye imza atmasıyla başlayan serüven, 1986 yılında kardeşi Mustafa Noyan'ın İnşaat mühendisliğinden mezun olması ile farklı bir boyut kazanmıştır. Birlikte adadaki birkaç mimarlık-mühendislik ofisinden biri olma yolunda ilk adımı atarak, Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd.'i kurmuşlardır.

Arken Ltd.'in kurulması ile birlikte projelerine hız veren şirket, Mağusa ve diğer bölgelerde apartman projelerine imza atmışlardır.

1999 yılında ise, girişimci genç Mimar Ahmet Noyan'ın ekibe katılmasıyla şirketin yükselişi ivme kazanmıştır. İlk site projesine bu yıllarda imza atılmıştır. Çok kısa sürede Mağusa'dan İskele bölgesine kadar başarılı yatırımlar yapılmış ve doğru adımlar atılmıştır.

1973 yılından bugüne kadar , 100'ün üzerinde apartman projesinin, 1200'ün üzerinde mimari ve mühendislik projesinin, 17 büyük site projesinin altına Noyanlar Group imzası atılmıştır. 2,500'ü aşan aileyi ev sahibi yapan şirket 8,000 civarı kişiye yaşam alanı sağlamıştır.

Noyanlar Grup yönetim kurulu her zaman bugünü değil, geleceği düşünerek hareket etmiştir. Her adımda yeni pazar potansiyellerinin önünü açabilmek için çalışmalar yapılmıştır. Şirketin en büyük hedefi , hizmet verdiği kollarda kalite ve konfor seviyesini yükseltmek olmuştur. Böylelikle sadece Kuzey Kıbrıs'tan değil, farklı kültürlere sahip Dünyanın her yerinden geniş müşteri portföyüne ulaşılmıştır. Kuzey Kıbrıs'ın doğal güzelliği, güvenli ve huzurlu atmosferi , eşi benzeri olmayan kültürü de şirketin dünyaya açılmasında büyük katkı sağlamıştır.

Misyon

  • Sunduğumuz tüm hizmetlerde ve ürünlerde  maksimum  kalite ve konfor sağlamak,

  • Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak ve korumak,

  • Her adımımızda güvenli ve şeffaf olmak ,

  • Her yeni günde, dünden daha  başarılı, kararlı ve  doğru adımlar atmak.

Vizyon

Noyanlar Group olarak  vizyonumuz, uzun vadeli plan ve hedeflerimizin  odağında “4P”  bulunmaktadır:     

People – İnsan  

       İnsan , her yeni projemizde, her tasarımımızda, her adımımıza odak noktamızdır. 

Product  -  Ürün 

        Yaşam kalitesini arttıran, konforlu hizmetler ve ürünler tasarlayıp üretmek bizim  görevimizdir. 

Place – Yer  

Müşterilerimizin biz eve projelerimize  ulaşabilmesi için, sadece Kuzey Kıbrıs’ta değil, İngiltere’de , Rusya’da ofislerimiz bulunmaktadır.  

Price – Uygun Fiyat  

      Herkese ve her bütçeye hitap eden modeller ve tasarımlar üretmek, müşterilerimiz ile sadece iş ilişkisi değil, aile ilişkisi kurarak onlara destek ve yardımcı olmak bizleri motive etmektedir.

Ödüllerimiz

{gallery}odul-2016{/gallery}

 

odullerimiz

tramadol
evler kıbrıs komple bina kıbrıs satılık apartman şirketi satılık emlakçı kıbrıs kıbrıs apartman deniz tatil kıbrıs ev ilanları kktc long beach lefkosa emlak emlakçılar kıbrıs emlak acentesi ucuz kıbrıs arsa arazi daire satilik arsa

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs İnşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs'ta lider olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Noyanlar Estate olarak Kıbrıs'ta Emlak Alım ve Satım işleri yapmaktayız.

Kıbrıs genelinde satılık ve kiralık stüdyo daire ve ev elimizde çoğu emlak mevcuttur.

Kıbrıs Emlak Şirketi olan Noyanlar Estate, size kiralık stüdyo daire, satılık ev ve apartman yada arsa satışını bizler bütçenize göre planlayıp satışını yapmaktayız.

Kıbrıs 'ın en iyi inşaat ve emlak firması

Kıbrıs deniz kenarında, güneş, plaj, huzur dolu satılık tatil evleri, villa, apartman ve konut sahibi olmak sizin de hakkınız!