×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/reklam/galeri
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/reklam/long_beach
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/reklam/aktivite
×

Kıbrıs'ın En Büyük ve Güvenilir İnşaat Şirketlerinden Noyanlar Group Güvencesiyle Çok Cazip Kampanya!

Hemen anahtar teslim! Kampanyamız 30 Ocak 2017'ye kadar geçerlidir...

DETAYLI BİLGİ İÇİN: 0533 826 30 00 (Cem BULDU)    -   0533 863 07 75 (Memduh DEMİRAĞ)

Royal Life Residence

royal life reklam

 İSTER TATİL YAPIN - İSTER YATIRIM YAPIN

Long Beach’ in kucağında 500’ e yakın konut ve dükkanlardan oluşan projede konut yaşantısındaki sınırları zorluyoruz. Deniz manzaralı stüdyo ve 1+1 olmak üzere farklı tipte konut modelleri, her ihtiyaca cevap veren ve aynı zamanda kaliteli bir sosyal yaşam imkanı sunan projemizde eğlence, dinlenme alanları ve daha bir çoğuna sahip olabilirsiniz. Long Beach' in eşsiz güzellikteki sahiline sadece 100 metre mesafede yer alacak olan Royal Life Residence size her sabah güneşin doğuşuna tanık olabileceğiniz bir ömür boyu tatil vaadediyor. Ayrıca geniş bir peyzaj alanına sahip olan projede konforunuza yönelik herşey düşünüldü.

Denize olan yakınlığı ile albenisi artan projede aqualı yüzme havuzu, kafeteryalar, spa merkezi, eczane, banka, kuru temizleme, souvenir shop,  kapalı ve açık çocuk oyun alanları, medikal servis ve çok daha fazlası sizin için düşünüldü. Memnuniyet odaklı yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde size özel alanlar yaratmaya devam ediyoruz.

Sosyal Tesisler ve Donatılar

  • Aqua yüzme havuzu
  • Kafeteryalar
  • Spa merkezi
  • Eczane
  • Banka
  • Kuru temizleme
  • Souvenir Shop
  • Kapalı ve açık çocuk oyun alanları
  • Medikal servis
  • Ve daha fazlası...

Birbirinden muhteşem eğlence ve aktiviteleriyle Kıbrıs sizleri bekliyor...

bar restaurantbicycle mountainbilardodonkeysduguneglencefitnesshavuzhistory north cyprusmerit casinonight lifeParaGlidingroyal riding clubsaunascuba divingspa massagetrekkingyelkenyemek

Fotoğraf Galerisi

Proje Fotoğrafları

{gallery}reklam/galeri{/gallery}

Long Beach (Lokasyon & Konum)

{gallery}reklam/long_beach{/gallery}

{gallery}reklam/aktivite{/gallery}

Merak Ettikleriniz

1. EMLAK SEÇİMİ AŞAMASI

Şirket yöneticilerimiz veya bireysel müşteri temsilcilerimiz, sizlere hazır projelerimizi, yapım aşamasında olan projelerimizi ve ileriye yönelik Projelerimizi tanıtacaklar, ticaret, yatırım, tatil ve kaliteli bir yaşam gibi ihtiyaçlarınıza cevap verecek ürünlerimizi ve gerekli ve detaylı bilgileri sizlerle paylaşacaktır.

2. FİYAT VE SATIN ALMA KOŞULLARI

Fiyat ve satın alma aşamasında, sizlerin istek ve uygunluğunu dikkate alarak bireysel ve esnek ödeme programları hazırlamaktayız.

3. SÖZLEŞME AŞAMASI

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı dışındaki diğer gayrimenkul alıcıları İçişleri Bakanlığından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde Konut Alım İzni için başvurmaları gerekmektedir. Bu süreci bir avukat aracılığı ile sürdürmenizi öneririz. Sözleşme aşamasında, yabancı uyruklu müşterilerimize, emlak alma izinlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde sürdürmek adına, bu konuda çalıştığımız avukatlar ile çalışmalarını tavsiye etmekteyiz.

Anlaşmadan itibaren, her iki tarafın da sözleşmede yazan tüm hükümlere uyması gerekmektedir. Anlaşmanın tüm hükümlerine uyulup, gerekli ödemelerin ( tüm vergiler, aidatlar dâhil) tamamlanması durumunda müşterilerimize tapu devirlerini gerçekleştirmekteyiz. Gayrimenkul alırken satış ofisimize bizzat başvurmanız, sözleşme imzalamak için ise kimlik kartı veya pasaportunuzun yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişiler kişi başı 3 konut veya en fazla 5 dönüm arazi alma hakkına sahiptirler. Evli çiftler 1 kişi olarak kabul edilmektedir, ancak soy isimleri farklı ise 3’er konut alma hakları olabilir. Yabancı uyruklu müşterilerin (KKTC ve TC vatandaşları hariç) Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hükumetinden emlak satın alabilmeleri için Emlak Alım İzni çıkartmaları gerekmektedir. Avukatlar desteği ile gerçekleştirilen bu prosedür, 1 yıl içerisinde gerçekleşmektedir. Tecrübeli avukatlar bu işlem için £ 1000 – £ 1500 arasında ücret talep etmektedir.

4. TAPU DEVRİ VE VERGİLER

Pul Ücreti (%0,5) Pul ücreti KKTC vergi dairesine ödenmektedir. Şu anki yasaya göre anlaşmada yer alan fiyat üzerinden %0,5 olan Pul Ücreti, kontrat imzalanmasından itibaren 21 gün içerisinde ödenmelidir. Yasada belirtilen sürenin geçmesi halinde ise ücret %1,5 olarak ödenmek zorundadır.

Tapu Devir Masrafı (%3 veya %6) Tapu Devir Masrafı, Tapu Devri yapılacağı zaman Kuzey Kıbrıs Tapu Dairesine ödenmektedir. Şahısın ilk malı olması durumunda indirimli olarak %3 olan vergi (Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir) indirim hakkını kullanmış olan tüm şahıslar için %6 olarak ödenmektedir.

KDV, Vergi Dairesine ödenen Katma Değer Vergisi evin değeri üzerinden %5 olup, yeni düzenlenen yasa uyarınca gayrimenkul teslim tarihinden önce ödenme zorunluluğu vardır.

Stopaj Vergisi %4 olup, şirketimiz tarafından vergi dairesine ödenmektedir.

5. KKTC ALAN ÖLÇÜ BİRİMLERİ

KKTC‘de emlak alım satımlarında dönüm, evlek ve ayak kare (ft2) ölçü birimleri ile karşılaşılır.

1 Dönüm = 4 Evlek = 14.400 ay2 = 1.338 m2
1 Evlek = 3600 ay2 = 334,5 m2
1 m2 = 10,76 ay2

6. KIBRIS'TA TAPU İŞLEMLERİ

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetindeki yasalar, doğrudan şahısların adına gayrimenkul veya arazi koçanlarının çıkmasını sağlamaktadır.

Yabancı uyruklu şahısların (KKTC ve TC vatandaşları hariç) KKTC hükümetinden emlak satın alabilmeleri için Emlak Alım İzni çıkartmaları gerekmektedir. Avukatlar desteği ile gerçekleştirilen bu prosedür, 1 yıl içerisinde gerçekleşmektedir. Deneyimli avukatlar bu işlem için £ 1000 – £ 1500 arasında ücretler talep etmektedirler.

KKTC ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşları için yasal süreç daha kısa sürmektedir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için de Emlak Alım izni çıkarılması gerekmektedir. Tecrübeli avukatlar desteği ile 2-3 ay içerisinde bu izin çıkarılmaktadır.

7. KIBRIS'TA TAPU ÇEŞİTLERİ

TÜRK KOÇANI – TAPU

Bu tip mülkler 1974 öncesi de Kıbrıslı Türklere ait kadar Kıbrıslı Türk ya da yabancılara ait arazi uluslararası toplum tarafından kabul edilmektedir. Yüzde yüz garantili mülklerdir.

EŞDEĞER KOÇAN – TAPU

1974 öncesinde Kıbrıslı Rumlara ait bu arsalar, 1974 sonrasında, Kıbrıslı Türklerin Güney Kıbrıs'ta bıraktıkları malların yerine sahip oldukları evler ve arsalardır.

TAHSİS KOÇAN – TAPU

1974 sonrasında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hükümeti tarafından , askerlik görevlerini başarı ile tamamlamış kişilere ve yurt dışından gelen şahıslara adaya yerleşmeleri için verdiği gayrimenkul koçanlarıdır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti devleti garantisi altındadır.

kıbrıs emlak satışı evler işyeri kıbrısta north cyprus estates şirket north cyprus estate team kktc kıbrıs ev ilanları kıbrıs komple bina karpaz real estate emlakçı kıbrıs satılık daire kktcde satılık arsa dükkan dairesi kıbrıs apartman satılık emlak sahibinden kıbrıs satılık emlak apartman

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs İnşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs'ta lider olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Noyanlar Estate olarak Kıbrıs'ta Emlak Alım ve Satım işleri yapmaktayız.

Kıbrıs genelinde satılık ve kiralık stüdyo daire ve ev elimizde çoğu emlak mevcuttur.

Kıbrıs Emlak Şirketi olan Noyanlar Estate, size kiralık stüdyo daire, satılık ev ve apartman yada arsa satışını bizler bütçenize göre planlayıp satışını yapmaktayız.

Kıbrıs 'ın en iyi inşaat ve emlak firması

Kıbrıs deniz kenarında, güneş, plaj, huzur dolu satılık tatil evleri, villa, apartman ve konut sahibi olmak sizin de hakkınız!